Z przykrością zawiadamiamy, że zmarł śp. Krzysztof Pyrsz, brat ks. Andrzeja Pyrsza, proboszcza Parafii Narodzenia NMP w Pszowie.

Z przykrością zawiadamiamy, że zmarł pochodzący z naszej diecezji ks. prał. Krzysztof Ryszka, rocznik święceń 1974, emerytowany proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej. Przeżył 71 lat, w tym 47 lata w Chrystusowym Kapłaństwie.

Z przykrością zawiadamiamy, że 5 kwietnia 2021 r., w wieku 69 lat zmarł śp. Roman Skrzypczyk - brat księdza Tadeusz Skrzypczyka moderatora Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym i Doradcy Duchowego Wspólnoty Życia w Maryi - Magnificat w Żorach.

Z przykrością zawiadamiamy, że 3 kwietnia zmarła śp. Małgorzata Starosta, l. 84, siostra ks. Bernarda Starosty i śp. ks. Floriana Starosty.

Z przykrością zawiadamiamy, że w piątek 2 kwietnia br. w szpitalu w Katowicach - Pyrzowicach zmarł śp. ks. Hubert Seweryn, emerytowany proboszcz parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Wszechświata we Frydku. Przeżył lat 77, w tym 47 lat w kapłaństwie.

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.

Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych.

Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.